• Сумки

  Сумки
  Показано з 1 по 9 із 218 (25 сторінок)
  Сумка-планшетка коричнева A... Сумка-планшетка коричнева A...

  Always Wild

  Сумка-планшетка коричнева A...

  1950.0грн

  Сумка-планшетка коричнева Always Wild (ZF1510)Сумка на одне основне відділення на блискавці. Усередині відділення розташовані відділення для планшета 10 дюймів, кишеня на блискавці, дві петлі для ручок. Карман на блискавці на лицьовій стороні сумки. На тильній стороні розташований плоска кишеня на б..

  Чоловіча бежева сумка HONGYUNDA... Чоловіча бежева сумка HONGYUNDA...

  HONGYUNDA

  Чоловіча бежева сумка HONGYUNDA...

  290.0грн

  Чоловіча бежева сумка HONGYUNDA (ксФ1518)Чоловіча вертикальна сумка виготовлена ​​з щільного вологостійкого галантерейної брезенту, всередині сумка підшита щільною підкладковою тканиною з нейлону. Розміри сумки: висота 23 см; ширина 18 см; товщина 9 см. Внутрішній об'єм сумки 3,5 л...

  Чоловіча бордова сумка Kronos ...

  Kronos Toys

  Чоловіча бордова сумка Kronos ...

  479.0грн

  Чоловіча бордова сумка Kronos Toys S (SBoss_bordo_S_titan)Стильна та якісна чоловіча сумка, що закривається на блискавку і перекидний клапан на магнітах. Всередині два відділення під загальною блискавкою, розділені тканинною перегородкою, кишеня для мобільного або дрібниць і потайна кишеня на блиска..

  Чоловіча водонепроникна су... Чоловіча водонепроникна су...

  Crossbody

  Чоловіча водонепроникна су...

  630.0грн

  Чоловіча водонепроникна сумка Cross Body BlackБагатофункціональна стильна і компактная сумка пошита із зносостійкого міцного матеріалу високої якості. У ній раціонально організований простір, легкий доступ до всіх гаджетів. Регульований широкий ремінь з посиленою м'якою частиною зменшує тиск на плеч..

  Чоловіча коричнева сумка Alw... Чоловіча коричнева сумка Alw...

  Always Wild

  Чоловіча коричнева сумка Alw...

  1200.0грн

  Чоловіча коричнева сумка Always Wild (S241DIS brown)Стильна та якісна чоловіча сумка. Одне основне відділення, всередині має потайну кишеню на блискавці. На лицьовій стороні дві кишені. На тильній стороні розташована кишеня на блискавці. Регульований ремінь...

  Чоловіча коричнева сумка Alw... Чоловіча коричнева сумка Alw...

  Always Wild

  Чоловіча коричнева сумка Alw...

  1985.0грн

  Чоловіча коричнева сумка Always Wild (TIM-42 Cognac)Сумка на два відділення закривається клапаном на двох магнітах. Всередині першого відділення розташована кишеня на блискавці. Всередині другого відділення розташована відкрита кишеня для телефону і кишеньки для візиток і платіжних карт. На тильній ..

  Чоловіча коричнева сумка BAO... Чоловіча коричнева сумка BAO...

  Baohua

  Чоловіча коричнева сумка BAO...

  473.0грн

  Чоловіча коричнева сумка BAOHUA (ксВН8159-11)Чоловіча сумка коричневого кольору, горизонтального розташування з розмірами: висота 21 см; ширина 28 см; товщина 8 см, має три відділення, що закриваються на блискавку. Сумка виготовлена ​​з щільної тканини «Оксфорд», що відрізняється зносостійкістю і во..

  Чоловіча коричнева сумка BAO... Чоловіча коричнева сумка BAO...

  Baohua

  Чоловіча коричнева сумка BAO...

  473.0грн

  Чоловіча коричнева сумка BAOHUA (ксВН8159-8,75к)Чоловіча сумка коричневого кольору вертикального розташування з розмірами: висота 26 см; ширина 21 см; товщина 8 см. Має три відділення, що закриваються на блискавку. Сумка виготовлена ​​з щільної тканини «Оксфорд», відрізняється зносостійкістю і водон..

  Чоловіча коричнева сумка CRO... Чоловіча коричнева сумка CRO...

  CROCODILE LEATHER

  Чоловіча коричнева сумка CRO...

  27783.0грн

  Чоловіча коричнева сумка CROCODILE LEATHER з  шкіри крокодила (18262)Чоловіча коричнева сумка з натуральної шкіри крокодила, на клапані якої розташована фактурна потилична частина шкіри крокодила, а на зворотному боці фактурна спинна частина шкіри. Кожен виріб з цього матеріалу володіє своєю не..

  Показано з 1 по 9 із 218 (25 сторінок)

  Сумка месенджер через плече: як вибрати і купити стильний месенджер?

  Месенджер - сумка брендова, також звана «кур'єрською сумкою». Вона носиться через одне плече з ременем, який йде через груди, тримаючи сумку на нижній частині спини. У той час, як вони все ще іноді використовуються кур'єрами, тепер вони також є іконою міської моди. Деякі типи кур'єрських сумок називаються переносними. Менша версія часто називається сумкою-слінг: вона схожа по функціям на рюкзак, забезпечуючи комфорт для людей, які несуть важкі та громіздкі предмети, забезпечуючи легкий доступ до вмісту.

  Ключові моменти, які допоможуть купити стильний месенджер:

  Матеріали. Коли нам потрібна міцність, ми повинні перевірити матеріал, використаний для виготовлення. Вибір переваг матеріалів відрізняється від людини до людини. Нижче наведені деякі види матеріалів і їх властивості.

  • Шкіра. Це перший і найстаріший матеріал, з якого виготовляється сумка месенджер, купити яку завжди можна в даній категорії нашого сайту, так як дає більш професійний і традиційний вид. Навіть після тривалого використання, це вдалий виріб.

  • Гума. Гума схожа на шкіру за зовнішнім виглядом, і це, природно, самообман. Якщо потрібна гумова сумка месенджер, ціна якої буде менше шкіряної, будьте готові до того, що даний матеріал не так міцний, як інші, та вразливий до високих температур.

  • Нейлон. Нейлон говорить за його універсальність, довговічність, і його важко розірвати. Нейлон є водонепроникним, і якщо Вас цікавить модна сумка месенджер через плече, то можете ближче розглянути зроблений з нейлону варіант, здатний витримати будь-які погодні умови.

  • Полотно. Полотно це міцне і товсте волокно. Полотно, зазвичай, водостійкий, легкий і міцний. Просте полотно можна легко змішати з пігменами, зробивши його модними для сучасного використання.

  Ізоляція. Якщо Ви часто подорожуєте, то повинні вибрати подвійний внутрішній простір, щоб зберегти свої речі в цілості.

  Інтер'єр. Пошук хорошого інтер'єру сумки є обов'язковим. М'які інтер'єри хороші для зберігання електроніки, таких як ноутбук, фотоапарат, планшет і т. д., Для чого відмінно підходить суміш пластику і тканини, яка виявляється досить міцною.