• Skmei

  Skmei

  Skmei Smart Watch

  Сучасні моделі годин виходять на абсолютно новий рівень. І черговим підтвердженням цьому є Skmei Smart Watch. Інтернет-бутік Creative Style пропонує в своєму каталозі прекрасний вибір різних моделей годинників Skmei. Це відмінне рішення в якості подарунка для чоловіка або жінки, можливість придбати корисний і функціональний пристрій, який не тільки покаже час, але і буде виглядати дуже стильно.

  Майбутнє вже настало

  Розумні годинники Skmei - це прекрасний багатофункціональний аксесуар зі всіма необхідними сучасній людині доповненнями. Незважаючи на те, що вироби цього бренду вважаються бюджетними моделями, вони відрізняються високою якістю, витривалістю і наявністю різних важливих функцій.

  Скмей будуть вашим незамінним помічником у повсякденному житті. Вироби представленого бренду мають досить великий набір функцій:

  · Вимір пульсу;

  · Оповіщення з соцмереж;

  · Підрахунок пройденої відстані, кроків;

  · Вимір втрачених калорій;

  · Відправка СМС-повідомлень і так далі.

  У нас ви завжди можете купити годинник Skmei оригінал по самій вигідній ціні. Ми пропонуємо вам різні моделі з різними наборами функцій. Деякі з них «заточені» під заняття фітнесом і спортом, другі допомагають прослуховувати музику, а треті виступають прекрасним месенджером. Крім того, є й інші моделі, які оснащені набагато більшим набором функцій.

  Не дорого, але якісно і надовго

  Ціна годинника Скмей в нашому магазині є найвигіднішою по всій країні. Ми працюємо напряму з виробником без посередників, є їх офіційним представником. Це дає нам і нашим клієнтам ряд переваг. Наш інтернет-бутік пропонує вам оригінальну брендову продукцію, а ви економите свої гроші. Для нас важливо, щоб кожен наш покупець залишався задоволений своєю покупкою, тому ми завжди готові вам допомогти у виборі самої оптимальної моделі.

  Купити годинник Скмеі в Україні оригінального виробництва не так легко, але у нас саме така продукція. Це відмінний вибір для тих, хто веде активний спосіб життя. Рекомендується звернути увагу на продукцію саме цього бренду. Це багатофункціональні вироби, які мають ряд переваг. Наприклад, всі моделі мають хорошу водостійкість і противоударність. А це дуже важливо для смарт-годинників, які використовуються при активному відпочинку і заняттях спортом.


  Показано з 1 по 9 із 50 (6 сторінок)
  Розумні годинник Skmei 1525 Black (...

  Skmei

  Розумні годинник Skmei 1525 Black (...

  1399.0грн

  Smart Skmei Computer Модель поєднала в собі всі кращі технічні нововведення і ультрасучасний дизайн. У годиннику є трекер тиску у пульсу, розширені фітнес функції, оповіщення з усіх додатків телефону і багато іншого. Це відмінний вибір для активних і стильних...

  Розумні годинник Skmei Black (01255...

  Skmei

  Розумні годинник Skmei Black (01255...

  699.0грн

  Модель Skmei Innovation - це новітня розробка Skmei. Вони мають не тільки всіма перевагами класичних спортивних годин, але і мають широкі можливості розумних годин: синхронізацію з телефоном, віддалене управління камерою, оповіщення про дзвінки та багато іншого. При цьому ці години не потр..

  Розумні годинник Skmei Power Smart ...

  Skmei

  Розумні годинник Skmei Power Smart ...

  rating

  1199.0грн

  Модель Skmei Power Smart + - це найкраще поєднання розумних і спортивних годин, флагман бренду Skmei. Skmei Power Smart + міряють і постійно контролюють Ваш пульс і всю фізичну активність, сповіщають про всі дзвінки й повідомлення на телефоні і передають усі дані в зручний безкоштовний додат..

  Розумні годинник Skmei Smart Clever...

  Skmei

  Розумні годинник Skmei Smart Clever...

  585.0грн

  Модель Skmei Clever - це новітня розробка Skmei. Skmei Clever володіють не тільки всіма перевагами класичних спортивних годин, але і мають широкі можливості розумних годин: синхронізацію з телефоном, віддалене управління камерою, оповіщення про дзвінки, відображають в додатку всю Вашу фізичну ак..

  Розумні годинник Skmei Smart Dynami...

  Skmei

  Розумні годинник Skmei Smart Dynami...

  689.0грн

  але і мають широкі можливості розумних годин: синхронізацію з телефоном, віддалене управління камерою, оповіщення про дзвінки, відображають в додатку всю Вашу фізичну активність за день і багато іншого. При цьому ці години не потрібно заряджати і вони водостійкі! Механізм: Кварцовий механі..

  Розумні годинник Skmei Smart Proces...

  Skmei

  Розумні годинник Skmei Smart Proces...

  rating

  799.0грн

  Модель Skmei Processor - найбільш інноваційна модель Skmei. Дані годинник стануть незамінними в походах і при активному способі життя. Також, ця модель має всі переваги класичних спортивних годин, відображають всю Вашу фізичну активність і багато іншого. При цьому ці години не потрібно заряджати..

  Розумні годинник Skmei Smart Turbo ...

  Skmei

  Розумні годинник Skmei Smart Turbo ...

  rating

  699.0грн

  Модель Skmei Turbo - це новітня розробка Skmei. Skmei Turbo володіють не тільки всіма перевагами класичних спортивних годин, але і мають широкі можливості розумних годин: синхронізацію з телефоном, віддалене управління камерою, оповіщення про дзвінки, відображають в додатку всю Вашу фізичну ..

  Розумні годинник Skmei Smart Watch ...

  Skmei

  Розумні годинник Skmei Smart Watch ...

  545.0грн

  Модель Skmei Smart - це новітня розробка Skmei. Skmei Smart володіють не тільки всіма перевагами класичних спортивних годин, але і мають широкі можливості розумних годин: синхронізацію з телефоном, віддалене управління камерою, оповіщення про дзвінки та багато іншого. При цьому ці години не потр..

  Смарт-годинник Skmei DF31 Blue BOX (D...

  Skmei

  Смарт-годинник Skmei DF31 Blue BOX (D...

  1599.0грн

  Дитячі смарт-годинник SKMEI-DF31 c захистом класу IP67. Функції: здійснення дзвінків, Bluetooth, SOS, GPS і т.д. SKMEI - це китайський виробник, що спеціалізується на виробництві годин в першу чергу. Утворені в 2010 році. Виробництво SKMEI розташоване в Guangzhou, Китай...

  Показано з 1 по 9 із 50 (6 сторінок)