• Краватки

  Краватки
  Показано з 1 по 9 із 48 (6 сторінок)
  Краватка чоловіча блискучи... Краватка чоловіча блискучи...

  LA'PESCARA

  Краватка чоловіча блискучи...

  259.0грн

  Повернення: протягом 14 днів Декорування: З геометричним принтом Доставка: 2-3 дня Оплата: Накладений платіж, онлайн оплата картою (Liqpay / Приват 24) Пол: Для чоловіків Склад: 100% поліестер Стиль: Ошатний Колір: Чорний-срібло Бренд: LA'PESCARA..

  Краватка чоловіча в горошо... Краватка чоловіча в горошо...

  Piatti

  Краватка чоловіча в горошо...

  219.0грн

  Повернення: протягом 14 днів Декорування: В горох Доставка: 2-3 дня Оплата: Накладений платіж, онлайн оплата картою (Liqpay / Приват 24) Пол: Для чоловіків Склад: 100% поліестер Стиль: Ошатний Колір: Блакитний Бренд: Piatti..

  Краватка чоловіча в горошо... Краватка чоловіча в горошо...

  LA'PESCARA

  Краватка чоловіча в горошо...

  259.0грн

  Повернення: протягом 14 днів Декорування: В горох Доставка: 2-3 дня Оплата: Накладений платіж, онлайн оплата картою (Liqpay / Приват 24) Пол: Для чоловіків Склад: 100% поліестер Стиль: Ошатний Колір: Синій-срібло Бренд: LA 'PESCARA..

  Краватка чоловіча в квадра... Краватка чоловіча в квадра...

  LA'PESCARA

  Краватка чоловіча в квадра...

  299.0грн

  Повернення: протягом 14 днів Декорування: З геометричним принтом Доставка: 2-3 дня Оплата: Накладений платіж, онлайн оплата картою (Liqpay / Приват 24) Пол: Для чоловіків Склад: 100% поліестер Стиль: Ошатний Колір: Червоно-сірий Бренд: LA'PESCARA..

  Краватка чоловіча в смужку ... Краватка чоловіча в смужку ...

  LA'PESCARA

  Краватка чоловіча в смужку ...

  259.0грн

  Повернення: протягом 14 днів Декорування: В смужку Доставка: 2-3 дня Оплата: Накладений платіж, онлайн оплата картою (Liqpay / Приват 24) Пол: Для чоловіків Склад: 100% поліестер Стиль: Ошатний Колір: Сіро-кораловий Бренд: LA 'PESCARA..

  Краватка чоловіча в смужку ... Краватка чоловіча в смужку ...

  LA'PESCARA

  Краватка чоловіча в смужку ...

  259.0грн

  Повернення: протягом 14 днів Декорування: В смужку Доставка: 2-3 дня Оплата: Накладений платіж, онлайн оплата картою (Liqpay / Приват 24) Пол: Для чоловіків Склад: 100% поліестер Стиль: Ошатний Колір: Сіро-бордовий Бренд: LA 'PESCARA..

  Краватка чоловіча в смужку ... Краватка чоловіча в смужку ...

  LA'PESCARA

  Краватка чоловіча в смужку ...

  259.0грн

  Повернення: протягом 14 днів Декорування: В смужку Доставка: 2-3 дня Оплата: Накладений платіж, онлайн оплата картою (Liqpay / Приват 24) Пол: Для чоловіків Склад: 100% поліестер Стиль: Ошатний Колір: Бордо-рожевий Бренд: LA 'PESCARA..

  Краватка чоловіча візеруно... Краватка чоловіча візеруно...

  LA'PESCARA

  Краватка чоловіча візеруно...

  299.0грн

  Повернення: протягом 14 днів Декорування: З геометричним принтом Доставка: 2-3 дня Оплата: Накладений платіж, онлайн оплата картою (Liqpay / Приват 24) Пол: Для чоловіків Склад: 100% поліестер Стиль: Ошатний Колір: Марсала Бренд: LA ' PESCARA..

  Краватка чоловіча візеруно... Краватка чоловіча візеруно...

  LA'PESCARA

  Краватка чоловіча візеруно...

  259.0грн

  Повернення: протягом 14 днів Декорування: пейсли Доставка: 2-3 дня Оплата: Накладений платіж, онлайн оплата картою (Liqpay / Приват 24) Пол: Для чоловіків Склад: 100% поліестер Стиль: Ошатний Колір: Крем-бордо Бренд: LA ' PESCARA..

  Показано з 1 по 9 із 48 (6 сторінок)

  Краватка чоловіча: як вибрати і купити брендову краватку?

  Ви збираєтеся вразити, одягнувши свій новий стильний костюм? З цим вишукано пропорційним піджаком і вузькими плоскими брюками, спереду не вистачає тільки ідеального краватки. Отже, як ви збираєтеся вибрати ідеальний чоловічий аксесуар, щоб в своєму образі відтворити стиль і мужність, властиві таким кіногероям, як Джеймс Бонд? Значить, необхідно купити краватку брендову!
  Вибір правильної краватки передбачає увагу не тільки між окремими елементами але і стилю в цілому. Від типу випадку, з приводу якого ми причепурюємося, якості краватки, а також того, як ми збираємося змішувати і поєднувати її по відношенню до кольорів і візерунків в нашому ансамблі, аж до сезонних міркувань, є цілий ряд факторів, які ми повинні ретельно оцінити, щоб вибрати цей ідеальний чоловічий галстук, купити Україна який рекомендує саме в нашому інтернет-магазині!
  Крім того, такі міркування, як вузол, візерунок і ширина краватки, всі працюють, щоб звести до мінімуму (або поліпшити) формальність краватки, що робить цей аксесуар відповідним для всіх подій і заходів. Проте, давайте розберемося:
  З якої нагоди хочете стильний краватку купити? Якщо Ви перебуваєте в пошуку нового краватки, швидше за все, у Вас відбудеться подія або ситуація, яку плануєте відвідати, і яка вимагає, щоб на Вас була краватка чоловіча. Тип події є життєво важливим компонентом процесу покупки краватки.
  У деяких ситуаціях Ваш краватка може бути єдиною річчю, яка виділяє і підкреслює Вашу особистість. Ви - владний брокер, з великою корпоративною червоною краваткою? - Менш відверта людина, і тому носите сіру або звичайну синю краватку? Ви яскравий і готові купити краватку рожевого кольору, щоб дійсно зробити заяву? Або просто привітні зі схильністю до чуттєвості, і тому вибрали бузковий? Вибирайте ретельно, стиль і колір говорить багато про що.
  Тонкі візерунки і кольори є найкращим варіантом для професійних ситуацій. Носіння неправильної краватки на неправильному заході може залишити неправильне враження. Чи розглядаєте «тваринний» принт для великої презентації продажів? Такий привертає увагу і може бути дуже відволікаючим в професійному середовищі. Вибирайте щось класичне, на кшталт суцільних кольорових краваток.