• CROCODILE LEATHER

  Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)
  Гаманець-клатч CROCODILE LEATHER 1802... Гаманець-клатч CROCODILE LEATHER 1802...

  CROCODILE LEATHER

  Гаманець-клатч CROCODILE LEATHER 1802...

  rating

  6561.0грн

  Матеріал: натуральна шкіра крокодила Розміри (ШхВ, см): 20х11 Колір: чорний Країна виробник: Таїланд. Опис: - два автономних великих відділення на блискавках У першому: - чотири великих відсіку для купюр. У другому: - два великих відділення для купюр - три прихованих кишені - 4 осередки для кредитни..

  Портмоне жіноче CROCODILE LEATHER 18... Портмоне жіноче CROCODILE LEATHER 18...

  CROCODILE LEATHER

  Портмоне жіноче CROCODILE LEATHER 18...

  rating

  5022.0грн

  Матеріал: натуральна шкіра крокодила Розміри (ШхВ, см): 19 х 10 Колір: чорний Країна виробник: Таїланд. Опис: - два великих відділення для купюр - три прихованих кишені - відділення на кнопці для кредитних карток (12 осередків, одна з них під плівкою) - монетниця на блискавки - внутрішня обробка: по..

  Ремінь чоловічий CROCODILE LEATHER ... Ремінь чоловічий CROCODILE LEATHER ...

  CROCODILE LEATHER

  Ремінь чоловічий CROCODILE LEATHER ...

  2781.0грн

  Джинсовий ремінь з натуральної кожи крокодила. Аксесуар виготовлення на підставі з телячої кожи. Віріб обладнано пряжкою в класичному стилі. Вироби зі шкіри крокодила всегда вважаю великою розкішшю, так як в мире не так Вже й много компаний, Які займаються Вироблення такой кожи, оскількі цею процес ..

  Ремінь чоловічий CROCODILE LEATHER ... Ремінь чоловічий CROCODILE LEATHER ...

  CROCODILE LEATHER

  Ремінь чоловічий CROCODILE LEATHER ...

  2781.0грн

  Джинсовий ремінь з натуральної кожи крокодила. Аксесуар виготовлення на підставі з телячої кожи. Віріб обладнано знімною пряжкою в класичному стилі. Вироби зі шкіри крокодила всегда вважаю великою розкішшю, так як в мире не так Вже й много компаний, Які займаються Вироблення такой кожи, оскількі цею..

  Ремінь-автомат чоловічий CRO... Ремінь-автомат чоловічий CRO...

  CROCODILE LEATHER

  Ремінь-автомат чоловічий CRO...

  4293.0грн

  Матеріал: натуральна шкіра крокодила; Розмір: ширина 3,7см; Колір: коричневий; Довжина: 120 см (при необхідності регулюється в менших сторону); Ремінь упакованих в подарунковий упаковку. Стильний ремінь з натуральної кожи крокодила. Аксесуар виготовлення на підставі з гладкою телячої кожи, в я..

  Чоловіча коричнева сумка CRO... Чоловіча коричнева сумка CRO...

  CROCODILE LEATHER

  Чоловіча коричнева сумка CRO...

  27783.0грн

  Чоловіча коричнева сумка CROCODILE LEATHER з  шкіри крокодила (18262)Чоловіча коричнева сумка з натуральної шкіри крокодила, на клапані якої розташована фактурна потилична частина шкіри крокодила, а на зворотному боці фактурна спинна частина шкіри. Кожен виріб з цього матеріалу володіє своєю не..

  Чоловіча чорна сумка CROCODILE L... Чоловіча чорна сумка CROCODILE L...

  CROCODILE LEATHER

  Чоловіча чорна сумка CROCODILE L...

  27783.0грн

  Чоловіча чорна сумка CROCODILE LEATHER 18021 Чоловіча сумка з натуральної шкіри крокодила, на клапані якої розташована фактурна потилична частина шкури крокодила, а на зворотному боці фактурна спинна частина шкури. Кожен виріб з цього матеріалу володіє своєю незвичайною структурою і неповторним..

  Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)