Метелики

Показано з 1 по 9 із 414 (46 сторінок)
 Метелик двухслойний помар...  Метелик двухслойний помар...

Gofin

Метелик двухслойний помар...

263.0грн

 Метелик двухслойний помаранчевий насиченийКраватки-метелики від Gofin: симбіоз стилю, якості і лояльної ціни. Потрібна краватку-метелик хорошої якості за доступною ціною? До ваших послуг фірмові аксесуари Гофін! Фірмові готові метелики Гофін шиються за кращими європейськими лекалами з сучасних..

Бордова краватка-метелик в ... Бордова краватка-метелик в ...

Gofin

Бордова краватка-метелик в ...

263.0грн

Бордова краватка-метелик в кліткуКраватки-метелики від Gofin: симбіоз стилю, якості і лояльної ціни. Потрібна краватку-метелик хорошої якості за доступною ціною? До ваших послуг фірмові аксесуари Гофін! Фірмові готові метелики Гофін шиються за кращими європейськими лекалами з сучасних тканин хорошої..

Вишита Дерев'яний Краватка ... Вишита Дерев'яний Краватка ...

Gofin wood

Вишита Дерев'яний Краватка ...

rating

464.0грн

Вишиті метелики: дозвольте собі бути неповторними! Трендовий візерунок української вишиванки тепер не тільки на звичайних краватках, але і на стильних метеликах! Хочете створити образ, що запам'ятовується людини з хорошим смаком, що цінує історію і культуру свого народу? Доповніть гардероб вишитими ..

Вишита Метелик Бежева №635 Lm...

N R

Вишита Метелик Бежева №635 Lm...

rating

450.0грн

Ширина - 11 см Висота - 7 см Колір - Бежевий, Сірий Тканина -Костюмная тканину Країна виробник - Україна Пол - Чоловік..

Вишита Метелик Бежева №638 Lm... Вишита Метелик Бежева №638 Lm...

N R

Вишита Метелик Бежева №638 Lm...

rating

450.0грн

Ширина - 11 см Висота - 7 см Колір - Бежевий Тканина - Льон Країна виробник - Україна Пол - Чоловік..

Вишита Метелик Блакитна №62... Вишита Метелик Блакитна №62...

N R

Вишита Метелик Блакитна №62...

rating

450.0грн

Ширина - 11 см Висота - 7 см Колір - Блакитний Тканина - Матовий сатин Країна виробник - Україна Пол - Чоловік..

Вишита Метелик Коричнева №... Вишита Метелик Коричнева №...

N R

Вишита Метелик Коричнева №...

rating

450.0грн

Ширина - 12 см Висота - 7 см Колір - Коричневий Тканина -Костюмная тканину Країна виробник - Україна Пол - Чоловік..

Вишита Метелик Сіра №633 Lm-304... Вишита Метелик Сіра №633 Lm-304...

N R

Вишита Метелик Сіра №633 Lm-304...

450.0грн

Ширина - 12 см Висота - 7 см Колір - Сірий, Бордовий Тканина -Костюмная тканину Країна виробник - Україна Пол - Чоловік..

Вишита Метелик Синя В Клітк... Вишита Метелик Синя В Клітк...

N R

Вишита Метелик Синя В Клітк...

450.0грн

Ширина - 12 см Висота - 7 см Колір - Синій, Бежевий Тканина -Костюмная тканину Країна виробник - Україна Пол - Чоловік..

Показано з 1 по 9 із 414 (46 сторінок)

Чоловічі метелики аксесуари: набір метеликів для чоловіків

Коли справа доходить до краваток-метеликів, є просто занадто багато варіантів, з якими доведеться мати справу, тому, кращий спосіб підібрати чоловічі метелики аксесуари - звузити коло того, що Ви хочете, щоб вже більш детально ознайомитись з кожним продуктом.

Чоловіча краватка метелик, купити яку пропонується в даній категорії нашого інтернет-магазину, істотно відрізняється від звичайних краваток. Насправді, люди, які носять краватки-метелики, здаються більш доброзичливими, розслабленими і веселими. Вони виглядають по-іншому і надають різний вплив на спільноту. Вибір, носити їх чи ні, може бути досить складним; з чим їх комбінувати - тим більше ...

Кілька слів про походження

Виникнувши в Хорватії 17-го століття, краватки-метелики розвинулися з краваток, які носили солдати, щоб тримати їх коміри сорочок закритими. Дуже скоро вони стали настільки популярними, що навіть президент Авраам Лінкольн поступово завів собі набір метеликів для чоловіків!

До початку 1900-х років, краватки-метелики стали невід'ємною частиною повсякденного одягу джентльмена. Потім все змінилося: аксесуар залишався популярним серед академічних класів, але втратив колишню популярність у широкої публіки.

Сьогодні краватка метелик, купити Україна який рекомендує саме у нас, - доречний аксесуар в якості доповнення наряду для коктейльної вечірки, в офісі і на багатьох заходах. Насправді, сучасні чоловіки адаптують краватку-метелика, щоб відповідати майже будь-якому стилю одягу, який їм подобається.

Які стилі пропонує магазин метеликів і краваток?

Часто недооцінена краватка-метелик може бути хорошою альтернативою звичайній краватці, а носіння неправильної краватки може зіпсувати загальний вигляд навіть самого відмінного костюма.

Неправильна краватка-метелик, однак, трохи менше контролює представлений вигляд. Вона сидить там в своєму власному маленькому світі, і для деяких людей може бути кращим рішенням. На основі моделі краватки-метелика, є три різних стилі, з яких Ви можете вибирати:

  • краватки-метелики на затиску;
  • попередньо зав'язані;
  • самостійно зав'язанні моделі.

Зробіть своєму костюму велику послугу, завжди координуючи колір / візерунок задовго до того, як турбуватися про форму краватки-метелика. Проте, це нормально для кожної людини, щоб знайти свою форму, більш придатну, ніж інші.