• Як вибрати чоловічий клатч?

  Чоловічий клатч представляє собою елегантний виріб з натуральної шкіри або якісного шкірозамінника, для сучасного, впевненого в собі чоловіка. Сьогодні, ще не кожен чоловік наважується обрати для себе клатч, через його часті й популярні асоціації з маленькими жіночими сумочками. Але, дизайнери й стилісти стараються робити чоловічі клатчі такими, щоб вони не мули схожі на жіночі зовсім нічим. І маємо віддати належне – в них це виходить на всі сто відсотків.

  Чому треба купити чоловічий клатч?

  • Функціональність. Через те, що такий аксесуар має велику кількість відділень, кожна річь, яка буде розміщена у такій чоловічий сумці, буде завжди знаходитися на своєму місці, не втрачатися й не випадати.
  • Місткість. Чоловічі клатчі, представлені в інтернет магазині Creative-Style, відрізняються своїми компактними розмірами, але легко вміщають всі необхідні предмети: ключі, телефон, візитні і банківські картки, документи, і головне - гроші.
  • Надійність. Якщо у жіночих сумочках застібка є лише елементом декору, то у чоловічих клатчах – це деталь, яка забезпечує безпеку вмісту. Ось чому жіночі клатчі зазвичай прикрашаються рамкової застібкою, кнопкою або клапаном, а чоловічі - міцної блискавкою.
  • Універсальність – чоловічі клатчі влучно поєднуються як з повсякденною, так і з офіційною стилістикою одягу.
  • Престижність. Такий оригінальний аксесуар буде підкреслювати серйозність й великий статут чоловіка, його сучасність та елегантність.

  Як обрати чоловічий клатч?

  Якщо ви тільки в перший раз зіштовхнулися з проблемою вибору купити чоловічий клатч і боїтеся зробити неправильний вибір, слід скористуватися деякими нашими порадами.

  Перш за все, обирайте класичні чоловічі клатчі чорного, синього, білого, молочного, або сірого й коричневого відтінків. Такі кольори вважаються чоловічими, а ще їх буде легко поєднувати їх іншим одягом та аксесуарами.

  Купуйте лише якісні виробі з натуральної шкіри або її якісного замінника. Такий аксесуар був створений спеціально для того, щоб підкреслити статус чоловіка, а дешевий вигляд клатчу лише зіпсує перше враження.

   Слід також відмовитися від моделей з м'якої шкіри, які з верху покриті лаком. 
  Окрім того, від виробів, які мають велику кількість декоративних деталей і світлих тонів – теж треба відновитися. Все це більш класично для жінок.

  А ще, підбирати клатч необхідно враховувати й стиль інших аксесуарів. Якщо ви вже маєте портмоне, футляр для телефону і ключницю з чорної натуральної шкіри, то і нову деталь гардеробу повинно обирати ту, яка буде виконана з подібного матеріалу.

  Ніколи не варто поєднувати клатчі для чоловіків зі спортивним стилем одягу. В такому разі, краще обрати гаманець.

  В інтернет магазині Creative-Style представлені клатчі від таки виробників, як:

   

  • Baellerry – є найпопулярнішим виробником зі всіх;
  • Bailini – пропонує приємні ціни на свої вироби у високій якості;
  • Bokesi – пропонує чоловікам вироби лише з натуральної шкіри;
  • Devis – пропонує стильні й елегантні аксесуари у класичному стилі;
  • MontBlanc – німецький виробник, який пропонує чоловічи аксесуари вискої якості