Колекція метеликів ручної роботи,вибери саме свою

 

Чудова пропозиція!

На нашому сайті діє дуже цікава та вигідна акція на метелики ручної роботи з колекції «HANDMADE».  Скоріше робіть замовлення! А ще, якщо ви замовите два метелики, то вам буде надана знижка на третій аж цілих 70%! Поспішайте!

Чому треба скористатися пропозицією?

Зовнішній вигляд чоловіка – це, в першу чергу, відображення його індивідуальності. Чоловік, вдягаючи класичний або сучасний костюм має довершити образ дрібницями: на руку – годинник, при собі – сумку або портмоне, а ось до очей – вишуканий метелик. Він не лише зробить образ завершеним, а й зробить правильний акцент, який створює унікальний стиль кожного чоловіка.

Метелики ручної роботи – останній модний тренд цього сезону! Це саме те незвичайне рішення яке ви шукали. Підкреслити «хіпстерский» настрій, або створити образ серйозного чоловіка на роботі, або ж додати романтичних ноток до побачення можна саме метеликом ручної роботи.

А ще, не забувайте – кожне ваше замовлення метелика є своєрідним перед замовлення, тому що кожний метелик виготовляється індивідуально навіть з вашими побажаннями додати трішечки любові до нього, а тому, час виготовлення кожного з них складає мінімум один день.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Контакти

По питанням покупок:
+38 (067) 93 91 634
+38 (095) 46 00 245
пн.-пт. з 10:00 - 19:00
cб.-вс. з 12:00 - 18.00
CreativeStyleUa@gmail.com

Ми в соц-мережах приєднуйтеся:

Методи оплати

  • Оплата будь якою карткою Mastercard
  • Орлата системою PayPal
  • Оплата будьякою карткою VISA
  • privatbank logo
Даруєм 100 гривень

за підписку на нашу розсилку
дізнайтеся першими про наші акції та новини!